3 januari: GUILTY PLEASURES drive

De eerste van de maand én van het jaar. Behalve de nieuwjaarsdrive op rolletjes is het dus tijd voor een avondje bridgen met geweldige muziek. In december hadden we een beetje extra LVE in the air, maar op 3 januari kunnen alle goede voornemens wel weer de deur uit. De eerste vrijdag van het nieuwe jaar is het tijd voor alle muziek waarvan je (bijna) niet durft te zeggen dat het gewoon geweldig is. Je mag natuurlijk zelf je suggesties insturen, of het lijstje aanvullen via de app-groep van de vrijdagavond. Neem een breezer ananas, voel je een avondje daddy cool en word verliefd op een alien. Het kan op 3 januari. Ja, er wordt ook nog gewoon gespeeld 🙂

Elke eerste vrijdag van de maand

Elke eerste vrijdagavond van de maand kun je nóg gezelliger bridgen in bridgecafé de DenkTank Arnhem. Je kunt als altijd Meesterpunten verdienen en wijn of chocola winnen. We spelen gewoon de open drive en je speelt in de groep die bij je past. Zo leuk, voor ervaren bridgers, cursisten en beginners. Wat is er wel anders dan anders? We beginnen elke maand met lekkere muziek in een speciaal thema.

Je hoeft niet aan te melden, we starten als gebruikelijk om 19.45 uur.

Meer over de nieuwjaarsdrive ‘op rolletjes’…

bridgen in de denktank arnhem

Welkom!

Elke vrijdag bridgen, aparte groepen voor beginners, cursisten en ervaren spelers. Meer over vrijdagbridge vind je hier.

Nieuw…

Elke eerste vrijdag van de maand, bridgen met een muzikaal thema, coming up:

  • december

    LOVE DRIVE

  • Guilty Pleasures

    Januari

  • Februari

    Duetten

  • Around the world

    Maart

  • April

    Jouw tip?

Jouw verzoek?

Wil je een nummer horen op een thema-avond of heb je een idee voor een leuk thema? Laat je horen:

Ik wil graag een thema of verzoeknummer aanvragen

Waarom bridgen in de DenkTank?

Aanmelden

Je kunt je hier aanmelden:

Ik meld me aan voor de vrijdagavonddrive

WhatsApp-groep

Voeg mij toe aan de app-groep om een partner te vinden voor een vrijdagavond:

Vrijdagavond WhatsApp-groep