Wat zou jij doen op het spel van Erik?
Wat zou je openen met deze hand? Als altijd horen we graag je overwegingen erbij… Na je opening valt er nog veel meer te vertellen over dit spel van Erik, kijk maandag de uitzending met Ruurd en panel. Het einde van het seizoen nadert. Hou om te beginnen vrijdagavond 12 juni vrij voor de BridgeTV Drive en heb je zelf ook een probleem dat je graag wilt voorleggen aan Ruurd en panel? Stuur het dan snel in! Insturen mag direct via de mail i n f o @ b r i d g e a r n h e m . n l (zonder spaties, die staan er alleen om spam te voorkomen).
Erik, bedankt voor de inzending van deze week!
Doe mee met het opwarmspel van deze week via je favoriete kanaal, gewoon hier op de website of via:
Doe mee via je favoriete kanaal, gewoon hier op de website of via:
Speel mee: post hieronder jouw bieding
TIP Je kunt bij de reacties zelf kiezen of je de nieuwste of oudste reacties bovenaan wilt zien.
De eerste keer vraagt het programma om jezelf bekend te maken, dat is om te voorkomen dat spambots reageren. Je naam wordt getoond bij je reactie, verder worden nooit ergens gegevens gebruikt.
Bridge. Hoe meer je ontdekt, hoe leuker het wordt.
Heb jij net leren bridgen? Of speel je al en wil je meer ontdekken? Volg bridgecoach Ruurd en het panel van basisspelers. Je geniet nóg meer van bridge, veel plezier! Vergeet ook niet je eigen spel in te sturen dat maakt het nóg leerzamer. Je ziet hier de nieuwste uitzending:




1 SA, gelijkmatige verdeling en 15 punten.
1sch, ik heb deze afspraak met mijn partner dat we met een goede 5-kaart in de hoge kleuren en een sans-verdeling openen met 1 sch.
1. Schoppen
Open met 1 schoppen, 5 kaart
5 kaart schoppen 1 schop